Bizi Merak Ettiyseniz :)

        2005 yılındaki kuruluşundan itibaren ithal ve yerli tasarımları ile kadın giyim sektörüne giriş yapan PARKMODA, başladığı ilk günden itibaren siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en kaliteli kumaşlar ile harmanlanmış koleksiyonunu sunmak için her geçen gün daha fazla çalışıyor.

        Hem yerel, hem global pazarlarda bulunan PARKMODA,  özgün & göz alıcı ve her sezon kendinden söz ettiren tasarımlarla adını moda dünyasına hiç silinmemek üzere kazımıştır.

        Uzun yıllardır pek çok, başarılı ve farklı olmayı kendine hedef koymuş kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli giyim markalarından biri olmuştur. 

  •         Tüm vücut tiplerine uyumlu hazırlanan PARKMODA koleksiyonu, farklı stil anlayışıyla alışıla gelmişin dışında tasarımlar ile bohem giyimin öncüsüdür.
  •  
  •         İnovatif hizmet anlayışı ile günden güne kendini geliştirmekte olan PARKMODA ailesi, profesyonel stil danışmanlığı, 7/24 destek hizmeti veren online mağaza alt yapısı ile www.parkmoda.com 'da sizler ile tanışmaktan keyif duyuyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR